İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Virgosol Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri Arasında 6. Sırada!

Virgosol % 1,922 büyüme oranıyla 2023 Deloitte Technology Fast 50 Listesi’nde 6. sırada yer alarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında adını bir kez daha duyurdu. Yenilikçi projeleri, müşteri odaklı çözümleri ve sektördeki başarılı konumuyla Virgosol, teknoloji dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.

Yazılım ve uygulamalar için performans testi, test otomasyonu, uyumluluk testi, web servis ve API testi, UX/UI testi, manuel test ve kod analizi gibi uçtan uca çözümler sunan Virgosol, düzenlediği eğitimler ve etkinlikler ile de bilişim sektörüne değer katıyor. Sektörüne yenilikçi teknoloji çözümleri sunan Virgosol, Türkiye’nin önde gelen profesyonel danışmanlık ve denetim şirketlerinden Deloitte tarafından her yıl düzenlenen Technology Fast 50 programında büyük bir başarı elde etti. 2023 yılı itibariyle Virgosol, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında 6. sıraya yerleşti.

Virgosol’un İnovasyon Tutkusu ve Hizmet Anlayışı Teknoloji Fast 50 ile Taçlandı

Virgosol bundan 4 yıl önce fark yaratan yazılım testi hizmetleri sunma hedefiyle Türk yazılım ve bilişim sektörüne adım atmıştı. Yakın geçmişte hizmetlerini ülke sınırlarının dışına taşımaya başlayan ve Almanya’da 2. Şubesini açmaya hazırlanan Virgosol; sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımı, teknolojiye olan güçlü tutkusu, uçtan uca çözüm mimarisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile 4 yıl önce çıktığı kurumsal yolculuğunda başarı merdivenlerini tırmanmaya devam ediyor. Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı çözümleri, inovatif projeleri ve sektördeki başarılı konumuyla dikkat çeken şirket, Technology Fast 50 Listesi’nde Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında 6. sıraya yerleşti. Virgosol’un “Fark Yaratmak” mottosu ile bilişim sektörü için geliştirdiği yazılım testi hizmetleri ve çalışma anlayışı Teknoloji Fast 50 listesi ile taçlandırıldı.

Deloitte’in dünya genelindeki etkisi ve sektördeki saygınlığı, Virgosol’un liderlik hedeflerine ulaşma konusundaki azmini desteklerken yazılım ve bilişim dünyasındaki farkını da bir kez daha kanıtladı. Teknoloji Fast 50 listesinde 6. sıraya ulaşmak Virgosol’un geçmişte elde ettiği başarılarının yanı sıra gelecekteki potansiyelinin de bir yansıması olarak kayıtlara geçti.

“Yepyeni Bir Başarıya Daha İmza Atmanın Gururunu Yaşıyoruz!”

Şirket için önemli bir kilometre taşı olan bu anlamlı başarıyla ilgili Virgosol Kurucu CEO’su Özgür Arzu Er “Deloitte Teknoloji Fast 50 listesinde 6. sırada yer alarak yepyeni bir başarıya imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz! 4 yıl önce Türk yazılım ve bilişim sektöründe fark yaratmak hayaliyle çıktığımız bu yolculukta bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz. Bu büyük başarıda emeği geçen tüm değerli çalışma arkadaşlarıma, birlikte değer yarattığımız ve bize inanan iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte daha nice büyük başarıları kutlayacağız.” açıklamalarında bulundu.

“Bu Başarıyı Virgosol’un Temellerini Atarken Hedefledik!”

Technology Fast 50 listesine girmenin Virgosol’un henüz kuruluş aşamasındaki hedeflerinden biri olduğunu belirten Virgosol CTO’su Miraç Emektar konuyla ilgili “Deloitte tarafından belirlenen Technology Fast 50 listesinde 6. sırada yer aldığımızı öğrenmek bizi çok mutlu etti. 4 yıl önce değerli ortağım Arzu ile beraber çıktığımız bu yolculukta böyle güzel haberler almak, enerji depoladığımız keyifli molalar oluyor bizim için. Tüm iş ortaklarımızla, bugüne kadar yolu bizimle kesişmiş tüm takım arkadaşlarımızla, güvendiği bir partner olarak bizi seçen tüm müşterilerimizle birlikte en hızlı büyüyen şirketlerden biri olmayı başardıkBu başarıda emeği olan herkese çok teşekkür ederiz.” açıklamalarında bulundu ve çalışmalarına aynı hızla devam edeceklerini açıkladı.