İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Plansız Başlangıç Etkinliği 4 Temmuz’da

Branding Türkiye organizasyonuyla hazırlanan Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliği 4 Temmuz’da “Plansız Başlangıç” ana temasıyla gerçekleştirilecek.

 

Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye ile Tech Istanbul tarafından gerçekleştirilecek olan Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliği 4 Temmuz 2024 tarihinde PLANSIZ BAŞLANGIÇ ana temasıyla ekosistem paydaşlarını buluşturmaya hazırlanıyor!

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Temmuz’da!

Girişimcilik odaklı podcast serisi ve kitap olarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp 2023’te yayınlanan Girişimcilerin Büyük Hataları, 2024 yılında Branding Türkiye organizasyonuyla etkinlik serisi olarak ekosistemle buluşuyor.

Toplamda 12 bölümden oluşan serinin her bölümünde bir ana tema odağında konferans, panel ve girişim sunumu oluyor. Etkinliğin son kısmındaki serbest networking aşamasında ise katılımcılar etkinliğe katılan ekosistem paydaşlarıyla tanışma ve iş birliği yapma fırsatı bulacaklar.


Etkinliğe Nasıl Kaydolabilirim?

Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliğinin 2. bölümü olan “PLANSIZ BAŞLANGIÇ”a katılmak için İstanbul Senin uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde etkinliğe kaydolabilirsiniz.

Etkinliğe hızlı kaydolmak için aşağıdaki adımları takip edin;

Adım 1: İstanbul Senin mobil uygulamasını indirin ve uygulamaya kaydolun.

Adım 2: Uygulama içerisindeki “İBB Etkinlik” sekmesine tıklayın.

Adım 3: Arama kısmına Girişimcilerin Büyük Hataları yazın. Veya direkt etkinlik sayfasını ziyaret edip etkinliğe ücretsiz kaydolabilirsiniz.

Etkinlik Programı

Konferans, Panel, Girişim Sunumu ve Networking olmak üzere 4 kısımdan oluşan etkinliğin programı şöyle;

Bölüm #1: Konferans – Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder)

Bölüm #2: Panel – Barış Korkmaz (Grower – Kurucu Ortak) & Moderatör

Bölüm #3: Girişim Sunumu – Arda Soysal (Yanhak- Kurucu)

Bölüm #4: Networking


Etkinlik Detayları

Gerek içerik gerekse konsept açısından Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliğine dair detaylar şöyle;

Organizasyon   : Branding Türkiye

Tarih / Saat        : 4 Temmuz 2024 / 18:30 – 20:30

Mekan                : Tech Istanbul – Şişli Lokasyonu

Ulaşım/Adres    : Merkez, Abide-i Hürriyet Cad. Blackout A Blok No: 211 Tech Istanbul | Şişli Kat: 2, 34384 Şişli/İstanbul

Ücret                   : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.