İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PAPERWORK BPM ARTIK WHATSAPP İLE ENTEGRE

İş Süreçlerinizi Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay ve Pratik Olmamıştı

Entegrasyonun dijital dönüşümün önemli parçalarından biri haline geldiği günümüzde, birbirleriyle konuşan uygulamalar, şirketlerin kaynaklarını verimli kullanmasını sağlıyor. Her türlü uygulama ile kolaylıkla entegre olacak şekilde tasarlanan Low Code PaperWork BPM platformu, geçtiğimiz günlerde WhatsApp entegrasyonunu duyurdu. Bu yeni gelişme ile kullanıcılar, yalnızca WhatsApp uygulamasını kullanarak talepler oluşturabiliyor ve PaperWork üzerinde iş akışlarını başlatabiliyorlar.

WhatsApp Chat Botu, PaperWork BPM platformunun entegre bir parçası olarak faaliyet gösteriyor. Üretim ve hizmet sektörlerinde, özellikle mavi yakalı çalışanları sürece dahil ederek verimliliği maksimum düzeye çıkarmayı hedefleyen bu çözüm, şirketlerin iş süreçlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Üretim gibi zorlu ortamlarda bile İSG, uygunsuzluk, ramak kala ve öneri toplama gibi süreçlerde veri toplama ve iş akışlarının PaperWork üzerine aktarılmasını basitleştiren bu entegrasyon ile beyaz veya mavi yakalı fark etmeksizin tüm çalışanlar iş süreçlerine daha aktif bir şekilde katılabiliyorlar.

Entegrasyonun sağladığı başlıca avantajlar:

Kullanım Kolaylığı: WhatsApp üzerinden veri girişi yaparak PaperWork BPM’de iş akışı başlatmak artık mümkün. Bu sayede süreçlerde hız kazanmak mümkün.

Herkesin Katılımı: Sistemler karışık olduğu için, bilgi toplanamayan herkes kolaylıkla WhatsApp üzerinden süreçlere dahil edilebilir.

Artan Verimlilik: Şirketler ve fabrikalar için süreç verimliliği muazzam bir şekilde artıyor. Çalışanlarınızın iş süreçlerine katılımı kolaylaşıyor ve operasyonel etkinlik sağlanıyor.

PaperWork platformu sağladığı kesintisiz süreçlerle hataları azaltırken müşteri memnuniyetini de yükseltiyor.