İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çek Defteri Başvurusu Türkiye Finans Dijital Kanallarda


Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Türkiye Finans, esnaf, KOBİ ve ticari müşterileri için çek defteri başvuru hizmetini dijital kanallara da taşıdı. 

Hızlı, kesintisiz ve mükemmel müşteri deneyimiyle hizmetlerini sürekli dijitalleştiren Türkiye Finans, yeri zamanı olmayan bankacılık vizyonu doğrultusunda ticari müşterileri için çek defteri başvuru hizmetini dijital kanallar üzerinden kullanıma sundu. Bu hizmet ile bankada limiti bulunan ticari işletmeler şubeye gitmeye gerek kalmadan Türkiye Finans Mobil Şube ve İnternet Şube üzerinden çek defteri başvurularını yapabilecek.

Türkiye Finans’ın yer ve zamandan bağımsız dijital bankacılık anlayışıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını dile getiren Türkiye Finans Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Murat Altun şunları söyledi: “İnsan odaklı bankacılık yaklaşımı sunan bir marka olarak tanışma anından, bilgiye erişime, satın alma ve satış sonrası hizmetlerimize kadar her alanda dijitalleşerek en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Başvuruları dijital kanallar üzerine taşıdığımız çek defteri ürünümüz Türkiye Finans‘ın dijital ortamlar üzerinden fayda sağlayan iş modellerini kurgulayarak müşterilerimize mükemmel deneyimi yaşatma amacı ile hayata geçirilmiş bir ürün. Bu hizmet ile bankamızda limiti olan ticari müşterilerimiz artık çek defteri başvurularını şubeye gitmeden, işlerinin başından ayrılmadan, hızlı, güvenli ve kolay bir deneyimle dijital kanallarımızdan yapabilecekler.”