İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alternatif Bank VOV Hesaplılar yüksek faiz ve günlük vade esnekliği ile kazanıyor

Alternatif Bank’ta birikimlerini avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirmek isteyen müşteriler, VOV Hesap’la sürekli kazanmaya devam ediyor. %47 hoş geldin faiz oranı ve günlük vade esnekliğiyle her gün kazanan VOV Hesap sahipleri, vade sonu beklemeden paralarını diledikleri zaman çekip yatırabilirken aynı zamanda dijital kanallar üzerinden gerçekleştirecekleri EFTFAST veya havale gibi işlemlerini de ücretsiz bir şekilde yapabiliyor. 

Sunduğu avantajlarla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Alternatif Bank, birikimleri için kazançlı getiriyi hedefleyenlere piyasadaki yüksek ve avantajlı mevduat faiz oranlarından birini sunuyor. Yeni yatırım fırsatlarına ulaşmak isteyenlere ise esnek ve kazançlı çözümler sunan Banka, vade bekleme derdine de son vererek müşterilerine paralarını diledikleri an çekip yatırma imkânı tanıyor. Hafta sonları dahil günlük faiz kazanan VOV Hesap sahipleri, dijital kanallar üzerinden yapacakları havale ve EFT’lerde işlem ücreti ödemiyor.

VOV Hesaplı olmak için Alternatif Bank Mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşmeyle müşteri olunabilirken, detaylı bilgiye ise www.alternatifbank.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor.