İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakarya’nın en büyük AVM’lerinden olan Ada Outlet satışını Cushman & Wakefield gerçekleştirdi

Uluslararası ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield, Türkiye’de gerçekleştirdiği önemli projelerine bir yenisini daha ekledi. Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi yatırım ve yönetim firması olan Klepierre’in Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan yatırımı Ada Outlet’in satış işlemi gerçekleştirildi.

Yatırımcılar fırsatları değerlendiriyor

Cushman & Wakefield Türkiye aracılığı ile satışı gerçekleştirilen Ada Outlet, yaklaşık 25.500 m2 kiralanabilir alana sahip olurken, bünyesinde CarrefourSA, Tekzen, Mavi, Defacto ve D&R gibi önemli markaları barındırıyor.

Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, satışa ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada “Alıcı ve satıcı açısından stratejik planlama ve danışmanlık sürecini yürüttüğümüz Ada Outlet’in satış işlemini tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca zorlu geçen pandemi sürecinin gayrimenkul sektörü üzerindeki etkilerini birlikte gözlemledik. Pandemiyi geride bırakırken, yatırımların ve yatırımcı ilgisinin devam ettiğini görmek ayrıca sevindirici.”

Cushman & Wakefield Hakkında: Cushman & Wakefield, gayrimenkul kullanıcıları ve sahipleri için olağanüstü değer sunan lider bir küresel gayrimenkul hizmetleri firmasıdır. Cushman & Wakefield, 400’den fazla ofis ve 60 ülkede yaklaşık 50.000 çalışanı ile en büyük gayrimenkul hizmetleri firmaları arasındadır. Firma 2021 yılında, mülk, tesis ve proje yönetimi, kiralama, sermaye piyasaları, değerleme ve diğer hizmetlerinde 9,4 milyar dolar gelir elde etti. Daha fazla bilgi için www.cushmanwakefield.com adresini ziyaret edebilir veya Twitter’da @CushwakeTurkiye’i takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.