İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dijital pazarlama ile şirket ekonomisine katkı sağlayın

“Pazarlama” kelimesi, şirketler için bir masraf kalemi gibi düşünülüyor olsa da bütçeyi kullanacağınız pazarlama mecrası, size ekonomi yaptırabilir.

Yüksek enflasyonda ekonomi; en az bütçeyle ne fazla reklam

Şirketlerin yüksek enflasyon döneminde pazarlama bütçelerini en iyi şekilde kullanabilmeleri için ipuçları veren Reyhan Açıkelli, uzman dijital pazarlama ajansı olarak şirketlere, minimum pazarlama bütçelerini maksimum müşteri talebine dönüştürebildiklerini belirtti.

Ekonomi dengelerinin bozulduğu ve önünü göremeyen şirketlerin nasıl pozisyon alacağını bilmediği bir kaos ortamında, şirket ekonomilerini en verimli kullanmalarının dijital pazarlama ile mümkün olacağının altını çizdi.

Müşteri neredeyse sadece orada ol!

Kullanıcı bilgileri ile hedef odaklı reklam şansı sağlayan dijital pazarlama ve sosyal medya platformları, sizin müşterininiz neredeyse, orada var olmanızı ve direkt müşterinize ulaşmanızı sağlamaya imkan sağlıyor. Hedef kitle analizi yapma imkanı olmayan, klasik pazarlama uygulamaları ve kime reklam yaptığını bilmeksizin işlevsiz reklamcılık çalışmalarına giden kayıp ekonomileri, daha verimli kullanabilmek, dijital pazarlama ile mümkün oluyor. Survivor Dijital Pazarlama Ajans Başkanı Reyhan Açıkelli: “Kurumsal müşterileri için ihracatçı ise yurtdışı pazarlara açılabilmesi, lokasyon bazlı bir işletme ise hedef bölgesi içerisinde reklam yapmasını sağlıyor, ekonomilerini verimli kullanıyoruz diyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir